Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-13, 09:25   #1410
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez goose_ Pokaż wiadomość
Ciężko mi to idzie niestety
Myślę że to możliwe, bo jednak nad większością tych rzeczy można pracować. Parę miesięcy temu rozmawialiśmy o tym że w sumie nie daliśmy sobie takiej ostatniej szansy na poważnie, żeby faktycznie świadomie popracować nad nimi - zamiast ciągle się kłócić mogliśmy np. pójść na terapię, nauczyć się lepiej komunikować. Wydaje mi się że niektóre punkty z tej listy się u niego zmieniły po rozstaniu - zauważył że stanowczo za dużo czasu poświęcał pracy, zaczął podróżować (zawsze go do tego namawiałam ale widocznie ze mną nie chciał )



Jezu, przykro mi : / Długo razem byliście? I jak po takim czasie od rozstania - lepiej?
U Ciebie jednak inna sytuacja, ale - no tak, też słyszałam o tym co robią inni, ale właśnie wierzyłam że to co my mieliśmy było głębsze. Zawsze wydawało mi się że źle to świadczy o związku, jeśli ktoś tak szybko się przestawił i myślałam że nasza relacja jest dużo silniejsza i dużo dla niego znaczy. Teraz to już chyba w nic nie wierzę :<
Popatrz na to tak - ninął rok od rozstania a poza jakimiś sporadycznymi rozmowami o powrocie nikt z was nie zdeklarował tego że chce wrócić. Dlaczego? Jeżeli była obawa przed tym że druga strona tego nie będzie chciała albo liczyło się na to że to ex partner wyjdzie z inicjatywą to dobrze się stało bo to oznacza że żadnemu z was na powrocie nie zależało na tyle aby zaryzykować. Teraz on kogoś ma i klamka zapadła. Taką decyzję podjął. Uszanuj to. Czy wy dalej utrzymujecie kontakt? Czy jego nowa partnerka o tym wie? Jeżeli nadal się spotykacie a jego nowa wybranka o żyje w nieświadomości to szczerze powiem że ten Twój ex wcale nie jest taki cudowny za jakiego go uważasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując