Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lato ma smak pomarańczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-13, 17:36   #6
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Lato ma smak pomarańczy ;)

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
bardzo fajnie kolorki są śliczne
dzięki

Cytat:
Napisane przez fox22 Pokaż wiadomość
Ogólnie mi się podoba,fajna kolorystyka i cieniowanie tylko jakoś wyszło strasznie ciezko jakby za dużo materjału no i brwi nie podkreślone i osypane chyba cieniem
Dziękuję
Miałam dopisać, że o brwaich nic nie pisać
Pisałam kiedyś, że wyskubałam bardzo dawno temu brwi i teraz mam brzydkie, cienkie, i nie znalazłam odpowiedniego odcienia kredki bądź cienia do ich ładnego podkreślenia
Zresztą i tak są podkreślone, wyobraźcie sobie jak wyglądają 'gołe'
Przy innych makijażach umieszczałam zdjęcia oka bez brwi, jednak dziewczyny prosiły z brwiami.


Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Cieniowanie jest śliczne, ale wydaje mi się, że za dużo cienia pod łukiem brwiowym i w wewnętrznej części powieki, poza tym proszę o podkreślanie brwi i dokładniejsze rozcieranie kolorków Muszę zauważyć, że rzęski już lepiej wyglądają
Dzięki
Brwi jak wyżej napisałam
Kochana dzięki za rady, ale zdjęcia z bliska to nie taka prosta sprawa, aprat zawsze coś podkreśli lub wyostrzy za bardzo
Cienia pod łukiem brwiowym było minimalnie, tylko pod światło taka łuna była widoczna. A na zdjęciach to całkiem inaczej wygląda

Do rzęs użyłam gumowej szczoteczki, dobrze rozczesuje


Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
kolorki bardzo ładne, jednak wg mnie cień jest za bardzo na zewnątrz wyciągnięty może gdyby cała powieka była pokryta na tej wysokości to nie rzucałoby się to w oczy zgadzam się z Monikonsią co do brwi i rzęsek ogólnie bardzo mi się podoba

Dzięki z brwi się wytłumaczyłam i chyba wracam do zdjęć bez brwi
A na zewnątrz to ja właśnie zawsze do takiej wysokości wyciągam, dobrze mi tak
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując