Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks bez zobowiązań - friends with benefits
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-03, 19:29   #64
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Co mi pomagalo jak bylam w zwiazku bez zobowiazan gdy zaczynalam sie angazowac to wziecie pod uwage tez wad faceta, czy rzeczywiscie chcialabym z nim byc. Kobiety z natury najczesciej sa bardziej uczuciowe i mimo ze ja nie naleze do tej grupy bardzo bardzo uczuciowej to jednak roznie bywalo ale to chyba z samotnosci Teraz probuje sobie wybic z glowy faceta ktory ma dziewczyne (5 lat i sa osoby ktora mowia ze w tej chwili oni sa bardziej jak rodzenstwo) no i zdarzylo sie ze kochalismy sie jeden raz i to wyszlo z jego strony, ciagnie mnie do niego ale wiem ze to raczej nie mozliwe ze zostawi ja dla mnie. Myslalam ze moze klin klinem ale tego akurat obecnie brakuje I badz tu kobieto madra i radz sobie z sama soba...

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
a dla mnie za to nie istnieje seks bez zobowiązań - nie dlatego, że po czasie zaczęłam bym coś czuć, tylko dlatego, że nie umeim robić tego z kimś kogo nie kocham, to napawa mnie ogromnym nabrzydzeniem i osoba ktorej nie kocham nie pociąga mnie seksualnie więc taki seks nawet nie zaczlby sie bo bym nie umiala . - i ta osoba by mnie nie podniecila wiec nic by nie bylo, blee
Moim zdaniem jesli on nic do Ciebie nie czuje to powinnas zakonczyc ten "uklad"
Kazdy ma inne predyspozycje, jednego to kreci innego nie i chyba nie nalezy nikogo oceniac
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując