Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks bez zobowiązań - friends with benefits
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-03, 19:33   #65
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Co mi pomagalo jak bylam w zwiazku bez zobowiazan gdy zaczynalam sie angazowac to wziecie pod uwage tez wad faceta, czy rzeczywiscie chcialabym z nim byc. Kobiety z natury najczesciej sa bardziej uczuciowe i mimo ze ja nie naleze do tej grupy bardzo bardzo uczuciowej to jednak roznie bywalo ale to chyba z samotnosci Teraz probuje sobie wybic z glowy faceta ktory ma dziewczyne (5 lat i sa osoby ktora mowia ze w tej chwili oni sa bardziej jak rodzenstwo) no i zdarzylo sie ze kochalismy sie jeden raz i to wyszlo z jego strony, ciagnie mnie do niego ale wiem ze to raczej nie mozliwe ze zostawi ja dla mnie. Myslalam ze moze klin klinem ale tego akurat obecnie brakuje I badz tu kobieto madra i radz sobie z sama soba...

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Kazdy ma inne predyspozycje, jednego to kreci innego nie i chyba nie nalezy nikogo oceniac
Nie ważne, że z tą dziewczyną są jak brat i siostra. Nie trać czasu na takie układy. To nie jest w porządku.

Mrowko, nie oceniłam nikogo, na początku sma atylko wyrazilam swoj stosunek do takiego seksu, jak sama to widze, a potem poradzilam co robic. Oczywiscie szanuje, ze komus seks bez zobowiazan moze pasowac, mi nie pasuje, ale kazdy jest inny i ja to rozumiem.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
Candy_Lips, uważasz, że " nie umeim robić tego z kimś kogo nie kocham, to napawa mnie ogromnym nabrzydzeniem i osoba ktorej nie kocham nie pociąga mnie seksualnie", ale w moim przypadku jest tak, że on mnie pociąga sexualnie i z tego co on mówi ja jego również. Kiedyś wspomniał, że nie szuka partnerki, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, ponieważ nie poruszałam tego tematu. Na pewno nie weszłabym w taki układ z kimś kto nie jest pociągający. Nie sądziłam, że się zakocham. Mam naprawdę mieszane uczucia, chcę dalej to ciągnąć ponieważ mam możliwość kontaktu z nim, ale jednocześnie moje uczucie będzie się pogłębiać ehh

Wiem o czym mowisz, ja nie pisalam tego do Ciebie, napsialam tylko, ze mnie osobiscie nie podniecal nigdy ktos kogo nie kocham ,nawet jak jest przystojny, po prostu seks dla mnie istnieje dopiero gdy kogos kocham, dopierto wtedy mnie pociaga
co do Twojej sytuacji jak myslisz czy on tez cos czuje ?

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-05-03 o 19:31
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując