Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-09, 13:52   #90
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

dzastinaaaaa życzę zdrówka!

Magdalena_ ale masz super pamięć! Tak przekonałam się do shiseido. Świetna jest. A nowa B jest najtrwalsza ze wszystkich, które mam. Ma świetną pigmentację.

Pingwintastas ja jako niespodziankę dostałam tubkę Dream Skin Diora. W sumie lepiej to niż ciemny podkład.

Macintosh za plażing. Ja w sobotę wybierałam się nad morze (w strony Love), a wg prognoz ma być 13 stopni Fajnie, że już po ospie! Trzymałam kciuki, żeby Cię mocno nie rozłożyło. Ja ostatnio w przychodni natknęłam się na dziecko z ospą. Na szczęście mój młody już przechorował. Rodzice są bezmyślni. W każdej przychodni można zamówić wizytę domową, a nie rozsiewać zarazę


Postaram się do jutra wrzucić
skuszę się na pomadkę Burberry ale po dokładnym wymacaniu, na obrazkach mi się dużo podoba a konkretnych potrzeb nie mam

3 raz użyłam już macowego różu Apple Red, jestem oczarowana, da się nosić! Pigmentacja jest nieziemska, świetnie się blenduje na twarzy, da się obsługiwać Używam z tym kolorem taupe do konturowania ze Smashboxa bo solo jeszcze się boję, ale jak się trochę opalę na twarzy... cudo.
Zrobiłam też dziś 2 podejście do melted Chocolate Cherries, trochę lepiej, nie wyszedł mi zupełny brąz ale taka czarna wiśnia przebija. Noszę z cielistą konturówką i benefitowym błyszczykiem Sugarbomb, może odważę się wyjść do ludzi w kolejnym podejściu
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora