Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️ - część 6
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 13:15   #98
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️ - część 6

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Arya to żadna magiczna sztuczka. Ty masz po prostu bardziej wymagające dziecko. Na dziś i pewnie nie jutro. Ale z czasem się ustabilizuje. Nauczycie się jeszcze lepik ze sobą współpracować, maly zacznie się bardziej interesowa światem i najprawdopodobniej zajmie się już chwile sobą a nie będzie non stop wymagał twojej uwagi.

Potem ci powie, ze on woli spać u babci niż z tobą, ze nie możesz go teraz przytulać. Dzień później zaczną rosnąć mu wąsy a potem to już tylko spakuje walizki i wyprowadzi się z domu [emoji24][emoji24][emoji24] (a to już moje smuty). Wczoraj gdyby nie ten drugi mały gnom to zaryczałabym się na smierć. Aż boje się myśleć co ja zrobię jak za 3 lata mi się ta sama sytuacja z Jaskiem powtórzy [emoji33]


Kurcze wczoraj miałam takie same myśli [emoji28] on tak szybko rośnie, że zaraz pójdzie w świat z jakąś dziewczyną [emoji2960]




Pochwaliłam się, że wszystko nam się dopiera z kupska no to dzisiaj 7 pieluch nie dało rady po nocnej i porannej kupie [emoji1787]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując