Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-15, 16:14   #91
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87852296]No nie, sorry, choćby był księciem złotym z cudownym remedium na polskie rozdawnictwo, to nie chciałabym, żeby mnie w świecie reprezentował taki dziad leśny z takimi poglądami, że kobiety są głupsze. Jak się na to godzisz, to Twoja sprawa.
A, i żadne socjale mnie nie interesują, do skasowania 500 plus jestem pierwsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Gdzie napisałam, że chcę, żeby on był prezydentem? Przecież on nie startuje w tych wyborach.
A socjal to najmniejszy problem i tak według mnie; oni po prostu robią przekręty finansowe i nawet się z tym specjalnie nie kryją - jak Szumowski.
Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
?? Nigdzie nie napisałam, że nie podobają mi się ich poglądy na gospodarkę. A gadasz, jakbyś się nasłuchała wypowiedzi JKM. Nie, to nie jest wyrwane z kontekstu, bo ja dobrze znam tę osobę, Znam go na pamięć, znam też jego książki, to nie jest wyrwane z kontekstu.
Ponownie - co wskazuje w mojej wypowiedzi, że nasłuchałam się JKM? Skoro nazwałam go pajacem i napisałam, że nie zgadzam się z jego poglądami, to oznacza, że go szanuję i chcę, żeby został królem Polski?
Po prostu potrafię może spojrzeć nieco obiektywniej niż Ty, a z tego, co pamiętam z innego wątku, to Ty broniłaś Szumowskiego, że biedak taki jest przemęczony.

I patrzcie, nadal nikt nie odpowiedział, czym światopoglądowo różni się PiS od Konfederacji. Nadal czekam.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując