Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-15, 16:50   #100
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz?

Dobranka, to jest offtop, ale pisarze umieszczający w swoich książkach różne postacie wzorowane na prawdziwych ludziach to zupełnie inne zjawisko od dziewczyny z problemami natury psychicznej (tak, info z innych wątków, dajcie mi bana), która ma negatywną obsesję na punkcie jakiegoś polityka latami, czyta jego publikacje tyle razy, że zna je na pamięć, a nawet pisze o nim książkę. To już jest bardzo niezdrowe i zakrawa na zachowania obsesyjne. I tak, wiem, że z Masłowską masz podobnie, tylko że tym razem jest to obsesja pozytywna, i że od lat w kółko czytasz te same jej książki. I że od lat w co drugim wątku na wizażu o niej piszesz. I że praktycznie niczym więcej się w życiu nie zajmujesz. Może jesteś po prostu artystką o wrażliwej duszy, ale mnie prostej istocie zakrawa to na jakieś zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i pewnie nie zaszkodziłoby tego skonsultować ze specjalistą. Koniec off-topu, bo ani Twoje problemy, ani Masłowska, ani Korwin-Mikke nie mają zbyt wiele wspólnego z wyborami prezydenckimi.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując