Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-10, 20:10   #79
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Nie mówię, że w 100% się zgadzam z tym co tam napisano, ale w moim przypadku to się akurat większość dobrze sprawdziło i staram się tym kierować (i jak sobie przypomniałam reakcje niektórych osób na moją osobę, jak nakładałam coś co pasowało/nie pasowało mi - to zgadza się z tymi kolorami, które mi tam polecają/odradzają). Wiesz, raczej nic zakazane nie jest - jak nałożysz coś co ci kolorystycznie nie pasuje to po prostu będziesz gorzej wyglądać i tyle ;-) Gdzieś tu podał ktoś linka do bloga jakiejś babki, która się zajmuje analizą i ona ładnie powiedziała "nikt ci analizy przez internet dobrej nie zrobi, najlepiej po prostu wziąć materiały w różnych kolorach i sprawdzić co wygląda na nas dobrze, a co nie" - i myślę, że to dobre rozwiązanie. Co do kolorów - każdy może mieć ciepły i zimny odcień. No i do tego wszystkiego dochodzi jeszcze gust - czasem nam się jakieś kolory podobają tak bardzo, że nie widzimy, że do nas nie pasują. Pamiętam jak kiedyś znalazłam piękną biało-turkusową bluzkę, przymierzyłam i wyszłam z przymierzalni żeby pokazać chłopakowi, a on na to "to ci nie pasuje!" - "jak to nie pasuje??"- zezłościłam się strasznie bo bluzka piękna. Dzisiaj jak sobie to przypomnę to się cieszę, że chłopak był ze mną na zakupach i spojrzał trzeźwym okiem - bo faktycznie wyglądałam bardzo blado w tej bluzce, jakbym była chora , no ale kolor mi się tak bardzo podobał, że gotowa byłam to kupić.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora