Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o rf mikroigłowej???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-05, 11:14   #103
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Co sądzicie o rf mikroigłowej???

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Hej zabieg był urządzeniem Mesotherm, nie było efektów widocznych gołym okiem, pewnie przez to, że takie krótkie igły




Dzięki za wyjaśnienie Ciężko było mi wtedy znaleźć informacje w necie na temat rf. Wiem właśnie, że krótkie igły, rozczarowało mnie to, ale przejechałam wtedy ponad 100 km na zabieg i nie chciałam już odpuszczać.



O ile się nie mylę, to mój obecny zabieg był Skinfrax. Robiłam w ubiegłą środę i wyglądam koszmarnie Miałam maść znieczulającą ale i tak bolało. Miałam już pierdyliard różnych metod na blizny po trądziku i efekty mierne. Chciałabym wreszcie coś co zadziała, no więc poliki miałam igłami 2,5-3,00, czoło mniejszymi. Mam cały czas ślady i mikro strupki, niestety ropne krosty też mi wyszły. Przeczesałam wątek i widzę, że nie tylko u mnie takie objawy.

W moim mieście nie ma Infini, ale znalazłam jakiś ranking urządzeń do rf i Skinfrax był ujęty. Oczywiście cena zabiegu dużo niższa, ale z tego co przeczytałam na forach wysoka cena nie zawsze gwarantuje efekty.

Powiem Ci tak... w ostatnim roku wykonalam dwa zabiegi rf mikroigłowy Scarlet. Robilam na cala twarz. Odczucia w trakcie zabiegu? Buzie mialam znieczulona kremem wiec tak naprawde bezbolesnie dla mnie. W delikatnych miejscach przy ustach czy nosie czulam malenkie uklucia. PO zabiegu mialam bardzo czerwona skore. Po 3 godzinach nie bylo sladu rumienia. Za to na drugi dzien mialam efekt napietej skory i takiej ladniejszej. Jak dla mnie zabieg mega!!!! zaplacilam za pierwszy 3100 zl a na drugi juz dostalam rabat wiec bylo ponizej 3tys. Jak dla mnie warto. Ale zanim wybralam gabinet i sprzet to uwierz,ze przewertowalam fora "wzdluz i wszerz" )))
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując