Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-17, 20:56   #4449
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny użyłam wczoraj maski pod oczy Lale, którą dostałam od Korah.
Początkowo duże zdziwienie, że do maseczki podocznej dodali takie wielki kawałki kwiatów. Myślałam, że coś mi się pomyliło, a jednak nie Zmieszałam z odrobiną wody i położyłam pod oko. Początkowo nie mogłam przykleić tych płatków, ale po chwili wszystko zostało. Dziwnie się czułam z taką grubą paćką pod oczami Jednak po zmyciu bardzo pozytywny efekt, skóra wyraźnie wyglądała lepiej i muszę przyznać, że efekt trzyma się do dziś. Tzn. czuję zdecydowany komfort, skóra jest nawilżona i gładsza. Podoba mi się.
Kusisz


Ja wczoraj będąc w Lidlu zobaczyłam szczotkę prostującą i kupiłam taką https://www.lidl-sklep.pl/Szczotka-p...SABEgLy5fD_BwE

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Używam teraz ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ologiczny.html
Ma niezły skład, poza edta. Na pewno skóra głowy ma się nieco lepiej.

Mam teraz po drodze tkm jak odwożę dziecko na zajęcia, a że wydłużyli jej godziny treningu, to mam sporo czasu na przejrzenie oferty I coś czuję, że będzie to dla mnie zgubne! Poszłam ostatnio poszukać płynu micelarnego, oczywiście nie powstrzymałam się od innych zakupów.
No i w ogóle ten sklep ma dużo lepsze zaopatrzenie niż ten, do którego do tej pory chodziłam. Było sporo fajnych kosmetyków, ale nie chcę robić zapasów. Były kosmetyki Pai, Ren, Patyka, Phytema, oczywiście Sukin, Essano, Andalou ale tylko do włosów i ciała, dużo I+m, ale też rosyjskie typu babcia Gertruda, Natura Siberica o Weledzie i Laverze nie wspominając.

Zamówiłam w gemini.

A ja święta BN i NR spędzilam w Wawie i z wielkimi nadziejami poleciałam do dwóch sporych tkm i jak na złość wybór był kiepski i nic ciekawego dla siebie nie znalazłam.

Wrażenia z domowych masek na włosy:
- olej rycynowy, cytryna, jajko - niezła, włosy błyszczące, puszyste, miękkie, aż nawet za miękkie, będę czasem robić,
- cytryna, miód, odżywka - cudo! włosy błyszczące, z pięknymi refleksami, trochę bardziej sztywne, grubsze niż normalnie, co daje wrażenie, że jest ich więcej, a w obecnej sytuacji to bardzo pożądany efekt, zamierzam robić często.
Dzisiaj przetestowałam szczotkę prostującą i włosy po masce z miodem prezentowały się super.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Dziewczyny, gratuluję zakupów

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87511075]Ja kupiłam ostatnio krem do suchej skóry Podopharm Skinflex http://sklep.looksus.pl/podopharm-sk...ml-p-1081.html i w działaniu jest super, ale ten zapach jest zbyt nachalny. Sylwiusaka pisze, że u niej też działa cuda- efekt jak po masce całonocnej w rękawiczkach bawełnianych [/QUOTE]

Świetny krem!
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora