Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-19, 07:00   #4462
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rozumiem, to życzę, żeby inwestycja się powiodła [emoji3]
Jeszcze nie spotkałam tej linii Lirene, ale rozejrzę się, może by było coś dla mnie. Za Waszymi sugestiami zaczęłam notować ile rzeczywiście wydaję na kosmetyki. Postanowiłam zapisywać wszystkie rozpoczęte w tym roku kosmetyki i ich ceny. Mam sporo rzeczy kupionych w zeszłym roku, a nawet jeszcze ich nie używałam lub użyłam raz, więc myślę, że najuczciwiej będzie, jeśli je przeniosę do wydatków na ten rok, w czasie, kiedy rzeczywiście będę ich używać. To da mi rzetelny obraz tego, ile kosztuje rocznie moja pielęgnacja i produkty typowo urodowe. Zrobiłam też rubrykę osobno, do której będę zapisywać każde kolejne zakupy. Jeśli chodzi o czas używania, o to, na jak długo starcza mi dany produkt, to u mnie może być ciężko z notowaniem, bo stosuję kosmetyki w trybie zmiennym,chociaż ostatnio zauważam, że moja skóra bardzo dobrze toleruje niektóre produkty stosowane dzień w dzień aż do wykończenia, bez przerw na coś innego, są to hydrolaty i toniki o prostych składach, a także mleczko oczyszczające z wit. C Avalon i toner Aloe Bha Benton oraz kosmetyki pod oczy i dezodorant. Pierwszy raz w życiu następuje jakaś pielęgnacyjna stagnacja w moim przypadku, jest to niewątpliwie spowodowane znalezieniem wreszcie kompletu idealnych kosmetyków i zabiegów, ale również... starzenia [emoji6]



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka


Fajny sposób na to przenoszenie chyba tak samo sobie zrobię. tym bardziej, za nie planuje kupować. A akurat wiele rzeczy rozpoczęłam w styczniu

Z ta data używania to mam podobnie. uzywam jednak najcześciej naprzemiennie. Byłam ciekawa czy Beeets miała racje.

Czarszka ma fajny film o tym ile czego powinno sie nakładać.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora