Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - +++ ORYGINAŁ czy PODRÓBA - co lepsze??? +++
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-30, 09:17   #14
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: +++ ORYGINAŁ czy PODRÓBA - co lepsze??? +++

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Zacznę od OT, ale ja nawet jak wracam o 8 rano z imprezy resztkami sił drepczę do łazienki, wchodzę pod prysznic i zmywam wszystko, dopiero potem ide spać. Nawet po mocno zakrapianej imprezie nie rezygnuję z demakijazu i kremu.
A tak bardziej w temcie to pomiędy oryginałami marek selektywnych, a podróbami jest jeszcze cały wachlarz tańszych, a wcale nie gorszych kosmetyków kolorowych.
Byc moze różnica w trwałości zależy od sposobu robienia przez was makijażu. Może siostra nakłada poporostu wszystkiego wiecej, stosuje bazę. Albo to Ty masz taki typ cery, z której makijaż znika w ciagu kilku godzin, nawet jeśli jest zrobiony dobrymi kosmetykami.
Pomijam u twojej siostry to, że tworzy popyt na te podróby.
Oczywiście, że moja siostra rano się kąpie/myje itd. Ale faktem jest, że jej makijaż jest rano/po południu po imprezie nienaruszony. Pomaluje się rano, wróci po imprezie koło południa i ma oczy - po ok. 30 godz - jak świeżo pomalowane. Najlepsze cienie z KWC wytrzymują z 10 godzin. Więc???
Mnie raczej stać na kosmetyki górnopółkowe, więc nie tu leży problem. Tylko skoro jej wyglądaja lepiej, a bazy nigdy nie używała, to zastanawiam się, czy nie zacząć świadomie kupować podrób. Te jej podróby też nie są tanie np. za podróbę cieni diora dała 40 zł. Skład i opakowanie jest identyczne jak w oryginale, w końcu to podróba.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując