Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze doswiadczone o ustalenie mojego typu kolorystycznego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 21:23   #1
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Talking

prosze doswiadczone o ustalenie mojego typu kolorystycznego


na poczatku przepraszam za kolejny watek z tego tematu, ale jest mi naprawde ciezko samej sie okreslic, mam pelno artykulow dotyczacych typow kolorystycznych i do zadnego na 100% nie pasuje... kiedys juz zakladalam podobny watek ale nie moglam otrzymac wlasciwej odpowiedzi poniewaz nie zamiescilam zdjec, w tym watku zamieszcze je jutro z samego rana bo mam beznadziejny aparat i zdjecia przy sztucznym swietle sa zolte zrobie zdjecia bez makijazu w roznych kolorach bluzek

1. Jak się opalasz - szybko na brazowo trudno mi okreslic na jaki odcien

2. Kolor oczu - bardzo ciemny brąz, czysty kolor, nie zauwazylam obwodki
Oprawa oczu - w kolorze włosów, czasem moge sie dopatrzec zlotego odcienia; nie jest ona ani jasna, ani bardzo ciemna(ciemny blond)wiec nie jestem zima

3. Piegi - brak, mam za to brazowe pieprzyki, pojawiaja sie czasem nowe po opalaniu

4. Cera - mam ciemna karnacje(rodzina mamy ma korzenie na wschodzie) i przy moich kolerzankach jest lekko zolta, rumience pojawiaja sie tylko pod wplywem temperatury

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, jak bylam mala mialam wlosy koloru blond; teraz od tygodnia stosuje szampon rumiankowy i widze duza zmiane co do tego jaki odcien to nie wiem; nie jest az tak zloty jak w przypadku moich kolezanek, ktore sa wiosnami i nie jest az tak szary jak maja "kolezanki-lata"

6. Kolor ust- roznie, teraz np. mam czerwone z fioletowym odcieniem:P moze dlatego, ze chora jestem:P:P czasami sa jasno rozowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Hmm.. dobre pytanie Dobrze sie czuje w "zimnych" kolrkach (jasny niebieski, bialy, jasny i jaskrawy rozowy, polaczenia bieli z granatem lub czernia, kiedys mialam bluzke z lekko jaskrawym odcienu zielonego i mysle ze wygladalam w niej korzystnie, ŹLE natomiast moim zdaniem wygladam w oliwkach i rudosciach


jutro fotki, co na razie na podstawie opisu myslicie o moim typie urody?

Edytowane przez karoola0
Czas edycji: 2006-01-25 o 13:22
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując