Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-03, 17:50   #1
Fighter
Przyczajenie

Czy mogłbyście mi powiedzieć jak i w jakich kolorach powinnam się malować :)??

Witam pytanie załączone w temacie Nie zabardzo wiem w jakich kolorach powinnam sie malować nie wiem jaki jest mój "typ kolorystyczny" a chciałam sobie skomponować paletke, tylko narazie musze wiedzieć jakie kolorki by mi przypasowały. Bardzo prosze o pomoc , załączam zdjęcie , niestety jest to zdjęcie legitymacyjne ponieważ tylko takie posiadam na komputerze. Na tym zdjęciu mam na twarzy tylko korektor pod oczy ( ah te cienie pod oczami ), puder matujący, czarną kredke i tusz do rzęs

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc Jestem dopiero "początkująca" , a wy jesteście już bardzo doświadczone w tych sprawach

Kolorek oczu : zielony
Opalam sie raczej na czerwono , a później opalenizna przybiera kolor brązowy, chociaż i tak jestem bardzo słabo opalona ( na fotkach wyszłam mocniej niż w rzeczywistości ), piegów nie mam , naturalny kolor włosów - taki jak na zdjęciu , cere mam raczej tłustą ze skłonnościami do wyprysków, ale jakoś sobie z nimi radze

Pozdrawiam , Fighter

Edytowane przez Fighter
Czas edycji: 2006-07-30 o 08:37
Fighter jest offline   Odpowiedz cytując