Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-17, 14:30   #3453
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez czoms Pokaż wiadomość
Zycie jest takie piękne, tyle ma do zaoferowania, a ja całą energię skupiam na swojej twarzy i jej niedoskonałościach....
Poruszyły mnie te słowa. Rzeczywiście tak jest, ja czasami tak mam. Szczególnie kiedy nie wiem co się ze mną dzieje, jakaś skumulowana złość, a potem odreagowuję na siebie. To nie jest sprawiedliwe! Ktoś mnie zezłościł, jakaś sytuacja stresująca w pracy, a wieczorem przed lustrem robię sobie masakrę na twarzy. O nie! Dość. Twoje słowa dają kopa

Nie chcę skupiać się wyłącznie na swojej twarzy i czekać aż będzie piękna i cacy i dopiero wtedy będę żyła pełną gębą. Przecież mogę teraz
Ja sobie zrobiłam taką mała listę antywyciskanie, mam ją przy lusterku. Wypisałam sobie, że to nie dobre dla mnie, że to jakaś autoagresja etc. Jak tak poczytam, to mi lepiej się bronić. Ale są momenty kiedy nie zapanuję. Że mam jakiś wewnętrzny konflikt nierozpoznany i dawaj... .
Ale przyznam, że coraz mniej się zdarzają. Poza tym mam taką myśl gdy pojawia mi się kolejna 'niespodzianka' - to coś mi nie zagraża, zniknie w przeciągu dnia, dwóch dni. Jak nie będę dotykać, to rzeczywiście nie rozwija się w coś większego a nawet samo się wchłonie, rozpierzchnie.
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując