Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-03, 13:02   #65
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie. Coraz częściej tak myślę. [emoji29]
Szukam w księgowości, jako księgowa, ale wysyłam też CV na asystentów i pomoc i na jakieś stanowiska administracyjne i nic, kompletnie. Raz jedna firma się odezwała, byłyśmy umówione na rozmowę online i olali temat, nawet nie odwołali rozmowy. Porażka.
Ale może robię błąd, że wysyłam CV w większości na rekrutacje zdalne, bo nie mieszkam teraz na miejscu, więc w dobie korony myślałam, że większość firm rekrutuje zdalnie, ale już sama nie wiem.
A szukam w Warszawie, bo chcę wrócić do Warszawy, ale na dobrą sprawę gdyby mi się trafiła oferta pracy w innym dużym mieście to jestem otwarta, bo nic mnie nie trzyma, przeprowadzę się za pracą prawie wszędzie, ale co z tego, jak nikt mnie nie chce. [emoji849][emoji13]
Daleko masz do Warszawy, byłabyś w stanie jezdzic na rozmowy?
W CV wpisujesz Warszawe jako miejsce zamieszkania?
Bo jesli nie to może to zniechęcać - ja 2 razy we wrzesniu jechałam na rozmowę 300 km i w przypadku aplikowania poza miejscem zamieszkania w CV mam wpisane "moje miasto/możliwość relokacji" a od jednej firmy w sobotę dostałam odpowiedź odmowna z uzasadnieniem decyzji że nie chcą narażać mnie na koszty przeprowadzki gdy nie mają pewności że przedłużą mi umowe po okresie probnym bo jest niepewna sytuacja epidemiologiczna.
Może byl to zwykly wykręt a może popatrzyli na moja kandydature zwyczajnie po ludzku i nie chcieli mi wywracac wszystkiego do gory nogami?

Będzie dobrze, widzę dużo ofert na stanowiska związane z finansami
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując