Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-29, 18:33   #31
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co sądzicie o postarzaniu się ubraniem?

Temat wydaje mi się ostatnio na czasie, albo może tylko ja odnoszę takie wrażenie, bo traktuję go dość osobiście.
Mam 36 lat i mniej więcej od roku przestawiam mój chaotyczny i nijaki sposób ubierania się na bardziej klasyczny - nie że muszę, ale widzę, że ten kierunek mi służy. Jednak mam też obawy, że osiągnę efekt przez panią_smith nazwany "smutną nauczycielką" od polskiego".
I tak sobie teraz dumam, co sprawia, że taki efekt się pojawia. Co odróżnia spodnie jak pierwsze zdjęcie z Mohito, od takich spodni jak na drugim zdjęciu (fotka z aukcji na olx). Nie chodzi mi dokładnie o te modele, ale o zjawisko, że modne zrobiły się spodnie, które przez ostatnie 20 lat starsze panie kupowały na targowiskach? Gdzie przebiega granica tego czy płaszczyk jest dobrze skrojony i pasuje, a kiedy zaczyna trącić myszką a nosząca go wygląda jak ciotka-klotka? Co o tym decyduje i jak się tego efektu wystrzec?
Moim zdaniem niewiele się różnią - głównie dobrym/złym zdjęciem.

No i to, co wspomniała pani smith - długość do kostki będzie w porządku, będzie wpisywać się w aktualne trendy i zostanie uznane za styl młodej osoby.
Spodnie tego typu opierające się na bucie (lub prawie) i do tego z prostą nogawką mogą wyjść babciowato. Tutaj przykład w męskim wydaniu, bo nie mogłam znaleźć damskiego, ale wiadomo chyba, o co chodzi
https://janadamski.eu/wp-content/upl..._spodni_03.jpg
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując