Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-01, 05:54   #2973
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zuuuuskaa Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie taki sam tok myślenia. Boże jaka ja byłam głupia myśląc że biorąc tabletki pewnego razu obudzę się z brzuchem [emoji23]



Dobrze, że są tu dziewczyny które takie myślenie wybijają z głowy i uświadamiają że naprawdę trzeba się postarać by naruszyć skuteczność tabletek
Naprawdę nie ma co schizować. Ja tabsy zaczęłam brać jako młoda siksa, po to właśnie, aby dzieci z tego nie było. Bez żadnych badań hormonalnych, bez głębszego wywiadu. Badanie gin, pytanie kiedy pierwsza miesiączka , pytanie jakie cenowo chce tabletki i kasa za wizytę.
Któregoś razu w aptece farmaceutka zaproponowała zmianę na tańsze (novynette zamiast mercilonu). Zgodziłam się, bo kurcze płać 3dychy za 1 a 3dychy za 3 paczki (do tej pory nie wiem, gdzie ja wtedy miałam mózg).
Dopiero z biegiem czasu (a konkretniej po odstawieniu) dostrzegam że tabsy oprócz zabezpieczenia na 100% to regulacja cyklu i burzy hormonów, brak pmsa, brak problemów ze skórą, wagą, trzymaniem wody (przynajmniej w moim przypadku).

Dziewczyny,
Warto spojrzeć na to w szerszym aspekcie, nie tylko jako zabezpieczenia dostrzeżcie pozostałe plusy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez owocowykoktajl
Czas edycji: 2019-04-01 o 05:56
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując