Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko w 2020 roku :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 20:49   #3388
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Karo 991



Jak miałam czas ze myslam ze to może być to , to zachowywałam się jak Głupia w pracy to prawie wyłam ze szczęścia jak pomyślałam i wyobraziłam sobie jak mówię im ze jestem w ciąży jak mówię rodzinie , po prostu to czułam i te takie pozytywne nerwy to wszYtako ... a potem się okazało ze ... to tylko moja wyobraźnia



Ogółem kochana u Ciebie to będzie to 😘



Ale po nie jednym razie zdałam sobie sprawę jak na prawdę nasz umysł potrafi nad mylić , jak sobie wiele potrafimy wmówić a jak nasze ciało działa ...

Zreszta stad są ciąże urojone albo ciąże wyparte

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Dużo czytałam o ciążach wypartych bo nie umiałam w to uwierzyć ze można nie wiedzieć o ciąży gdzie koło miejscowości jak pracuje ... kobieta rodziła w domu a jej 12 letnia córka odbierała poród bo ona nie widziała ze jest w ciąży ze swoim ... kochankiem ale cóż serio tak bywa 🤷☠♀️

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Oczywiście nie widziała o ciąży do czasu porodu.



Daleko nie szukać , mojego kolego z pracy żona jak i on dowiedzieli się i ciąży w 6 mc



A bo @ zawsze miała taki nikły jak wcale , tak ogółem chuda nie jest a się jej przytulo .. cycki zawsze duże miała to się nie skapnelisny ...
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora