Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki ze składami które wypełniają bruzdy i rozkurczające zmarszczki jak botoks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-16, 09:43   #23
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: kosmetyki ze składami które wypełniają bruzdy i rozkurczające zmarszczki jak bo

Cytat:
Napisane przez milimija Pokaż wiadomość
Pierwsze delikatne zmarszczki pojawiały się u mnie jeszcze przed 30stką, ale dobry make up sprawiał, że były praktycznie niewidoczne. Teraz dobijam do 35 lat i moim problemem są głównie zmarszczki mimiczne. Czyli w okolicach oczu i czoła. Możecie polecić jakiś efektywny sposób ich redukcję? Czy to już dobry czas na botoks?
Już na innym wątku o tym pisałam ale powtórzę się. Nie polecam botoksu na początku. Wiem,ze wiele osób jak najszybciej chce usunąc zmarszczki ale taki botoks to ingerencja w ciało. Twój organizm może zechcieć go odrzucić. Poza tym sama perspektywa dostawania zastrzyków mnie przynajmniej odrzuca.
Sama staram się stosować kosmetyki zawierające aktywne substancje.
Unikam
parabenów
silikonów
parafiny
wazeliny czy innych zapychaczy, które niczego mi nie dają.
Za to bardzo pomógł mi krem Richevon : http://aficash.com/a/0f563f50ba61bc4e . Jest to rodzaj serum, nakładam codziennie z rana i wieczorem na twarz pod krem bo samo serum nie jest wystarczające. Cera po miesiącu jest bardziej rosjaśniona. Tanie nie jest to fakt ale za to działanie jest.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując