Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-20, 14:09   #47
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 943
Dot.: Zagroda babuszki cz.2

Emmi, świetnie sobie radzimy. Byleby nie było burz, gradów I innych zawieji śnieżnych..

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Gryzeldo, pięknie opisałaś swoje ogrodowe plany. Będziesz mieć bardzo ładnie. Wyguglowalam ten skrzyp i wygląda ciekawie. J

Zaciekawiły mnie krokusy których pisałaś, że takie

tanie. Bo za taka cenę to ja mogę zaryzykować ze je wszystkie pies zadepcze. Tylko czy to są krokusy czy te małe krokusów?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Emmi, co do dojenia koz- pamiętasz jak myslalas o krowie? To wszystko jest ok, jak ktoś lubi i zajmuje się tylko tym.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Ann, ciasto z kaszą? To tylko Ty mogłaś wymyślić Ja upieklam że śliwkami kruche z białej mąki prosto że sklepu. Czyli sama chemia sliwki ze sklepu więc pewnie milion razy pryskane. Moim pryskane nue pomogło, jak były robaczywe tak dalej są. Może trzeba kilka razy opryskać.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Ma obiad makaron z mięsem i z sosem tym, co Amitka robi do słoików. Robiłam wczoraj i zostawiłam trochę na dziś żeby spróbować. Rewelacja. Bardzo dobry. Zrobię więcej, tylko doszoruje garnek com go wtedy przypaliła

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Gothic, ja czasem kupuje na bonprix. Można trafić cis fajnego. Przymierzam na spokojnie w domu i oddaje co nie pasuje. Mają coś wspaniałego- czyli zawyżane rozmiary więc mogę kupować rozmiary mniejszy i się cieszyć że pasuje

Ale ostatnio kupiłam trochę bielizny, tylko to już nie bo prix, kupuję z Gaii , i to mi się podobało i to i nie mogłam się zdecydować to wzięłam i to i to i jeszcze to. Lubię softy czyli takie cienkie biustonosze. Muszę zrobic porządek w szufladzie i powyrzucać te co w nich nue chodzę. Albo musze zacząć o nie dbać i nie wrzucać bezmyślnie do pralki.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Lenigka buszuje po świecie szkoda tych kamieni Stone..cośtam ale za to zobaczysz coś innego.

Edytowane przez Lanolinkaaa
Czas edycji: 2022-08-20 o 13:54
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora