Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co sądzicie o bonprix
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-21, 13:16   #5
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: co sądzicie o bonprix

Ja serdecznie odradzam tej firmy!!! Ponad miesiac temu zlozylam zamowienie. Kupilam 5 produktow, zaplacilam za 5, a w paczce mialam tylko 4. Na fakturze nie bylo nawet rzadnej adnotacji o pozniejszym doslaniu, albo o brakach w magazynie. Nie rozumiem tylko dlaczego musialam placic za 5 jak mialam w paczce tylko 4.
Od razu mowie, ze nie wiedzialam ze place za 4, gdyz paczke odbieralam na poczcie, a sprawdzanie na miejscu mija sie z celem.
Po zasiegnieciu jezyka w firmie bon prix wyslalam faxem dokument zwrotu z zaznaczeniem, aby doslali mi brakujacy produkt, albo zeby zwrocili mi pieniazki. Po 3 tyg oczekiwania na paczke i 2 tyg na reklamacje (dzisiaj mija 2 tydz reklamacji) nadal nie otrzymalam produktu, pieniazkow ani nawet nikt sie nie pofatygowal, aby do mnie zadzwonic i poinf co sie dzieje. Zaznaczam ze dzwonilam do nich juz 2 razy i obiecano mi ze ktos sie odezwie - nadal nic! Pierwszy raz zrobilam tam zakupy i juz nigdy tego nie powtorze!!! Wiec jakby mialo to kogos uratowac to kategorycznie mowie NIE!
Moglby ktos sobie pomyslec ze to zwykly przypadek. Wszystko rozumiem, ale dlaczego ja mam za to placic i dlaczego tak brzydko postepuja z klientem. Probowali oczywiscie tlumaczyc ze moze fax nie doszedl czytelny, albo ze kolezanka w magazynie byla zmeczona i nie wlozyla produktu do paczki. Jakies dziwne i malo wiarygodne. Sama pracuje w dziale obslugi klienta i sama doskonale wiem jak wazne jest zadowolenie klienta - a oni nawet sie tym nie przejmuja.
Jezeli mam polecic cos podobnego to tylko Quelle. Jestem ich klientka juz od dlugiego czasu i nigdy mi sie cos podobnego nie zdarzylo!!! Jezeli nawet czegos nie bylo zawsze bylam o tym informowana.
Oczywiscie w kazdej takiej firmie moze sie okazac ze cos wyglada albo lezy innaczej. Zawsze jest jednak mozliwosc zwrotu i otrzymania pieniazkow - przelew przechodzi b szybko. Naturalnie nie wszystko maja tanie ale mozna znalezc cos dla siebie.
Gdyby to bylo 10 zł to jeszcze nie bylby koniec swiata, ale ja za ten 5 produkt (ktory mialam dostac) zaplacilam 60 zł -moze dla innych to niewiele ale jak dla mnie to 60 zl na ulicy nie lezy.
Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny bo dzis bede poraz 3 dzwonic do tej niepowaznej firmy i przepraszam za tak sie rozpisalam ale wole uchronic innych.
Ciao, ciao...
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując