Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-08, 17:37   #27
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Irytuja mnie filmiki "co kupic na promocji w Rossmannie", gdzie nagle, znikąd, pelno kosmetykow Rimmel i Max Factor - a jakos w normalnych, standardowych filmach malo kto o tym wspominal. Dopiero MsDoncellita otwarcie powiedziala, ze jej film powstal ze wspolpracy z tymi markami (czyli ogolnie Coty) i teraz juz wszystko jasne... :/ ale lipa.

Ogolnie takie filmy lubię, ale tutaj juz jest dla mnie ostre przegiecie ze strony youtuberek.
Mnie w ogóle dziwi, że ktoś na tę promocję czeka. Ceny w drogeriach internetowych są nawet dwukrotnie niższe od tych w Rossmannie na promo (!) i nie trzeba na siłę kupować 3 kosmetyków.

Pomijając już takie kwestie, że np. tusze są często otwierane w Rossmannie i są straszne kolejki.

A te youtuberki, o ktorych mówisz już od dawna coś takiego robią. Dlatego sobie już je odpuściłam. Współprace? Jasne, że tak, ale gdyby to było zaznaczone + faktycznie pokazane jak ten podkład wygląda, a nie super cukierkowo najlepszy podkład na świecie, a nigdy więcej na kanale już o nim nie ma. Ale na szczęście tego typu laski, które będą się rozpływały nad wszystkim, polecają w każdym filmiku 100 nowych kosmetyków, więc łatwo to wykryć.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując