Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Sinsay
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-03, 09:48   #18
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Miłośniczki Sinsay

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Miałam, ale nie polecam. Mialam 3 pary marmurkowych z wysokim stanem - 1 pekly mi na tyłku, drugie mam do tej pory, trzecie się przetarly między udami. Jestem szczupla. Jednocześnie bardzo mocno mi się rozciągnęły, i mogłam je założyć tylko raz i do prania - a to był rozmiar 34. Potem kupiłam takie streczowane, 34, to mnie taaaak cisnely w pasie. Myślałam, że podobnie jak poprzednie się rozbija (bo tamte aż leciały mi z tyłka), ale nie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Kurde, szkoda. No właśnie spodni balam się tam kupić i chyba nie będę ryzykować

Mi najwięcej rzeczy spodobało się z zakładki " wkrótce w sprzedaży " i teraz czekam aż te rzeczy wejdą ale to chyba stopniowo się dzieje, po kolei a nie wszystko odrazu

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Kurde. Przez ten wątek weszłam na stronę sinsay'a, przewertowałam produkty z wyprzedaży i właśnie zamówiłam kilka rzeczy Nie jestem nastolatką od dawnaaaa, więc nie do końca się zgadzam,że to sklep tylko dla nich. Można wyhaczyć fajne rzeczy dla dojrzalszych kobiet niż 20+ Kupiłam trochę kolczyków, okulary, koszulkę, sukienkę, breloczek..W sumie 9 produktów a wszystko łącznie za stówę Ja tam lubię ten sklep.
Moja siostra która ma 29 lat tez lubi tam chodzić i zawsze znajdzie cos dla siebie. Bardzo ładne rzeczy. Dużo zależy tez od tego jaki kto ma gust, jak lubi się ubierać ale można ustrzeliuc naprawdę fajne rzeczy w korzystnych cenach.

Ja właśnie chciałam cos zamówić z wyprzedaży ale wszystko co mi się podoba jest niedostępne w moim rozmiarze niestety.
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując