Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 09:49   #61
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pieniądze oczywiście ważne,bo z czegoś to dziecko wychować trzeba,ale możne mieć używana wyprawkę,ciuchy i wcale nie twierdzę,że to jest złe inny standard owszem ale wiele rzeczy jest poprostu niepotrzebnych takiemu maluchowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Kurde test straszny nie wiem żeby ktoś tak powiedział do kobiety to już przegięcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale "maluch" potrzebuje przede wszystkim jedzenia, pieluch, ubrań, dachu nad głową, ciepła, prądu, leczenia, szczepionek itd. Matka no też pasuje żeby coś jadła i w coś się ubrała, a nie chodziła boso.
A to kosztuje.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Tylko,że ja sama będę lada moment samotną matką bo rodze w czerwcu
Więc widać jednak się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Muszę zmienić mieszkanie na mniejsze starać się o dofinansowanie do czynszu,prądu,pisałam już do jednej fundacji która w trakcie zapewnia środki na wyprawkę a później na wiele rzeczy dla malucha.
Dalej dostanę rodzinne może pieniądze dla matki samotnie wychowującej dziecko,może uda mi się alimenty uzyskać.
Po roku wrócę do pracy dziecko do żłobka dla mnie aborcja nie była rozwiązaniem zresztą jak mnie facet zostawił to byłam prawie w 4 miesiącu ciąży więc dość wysoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Zresztą wyprawkę to już prawie całą mam,znajomi mi pomagają bo każdy ma dzieci i po nich mam mnóstwo rzeczy,a brat ma córkę prawie trzy lata ma i nie będę się musiała martwić o wiele materialnych rzeczy.
Oczywiście pieluchy mleko itd.też kosztuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Naprawdę aborcja to nie rozwiązanie wszystko da się pogodzić i wierzę,że mi się uda i innym kobietom które są w podobnej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aborcja to rozwiązanie, tylko nie dla ciebie.
Jak pomagasz samotnym matkom?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora