Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 10:13   #62
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Tylko,że ja sama będę lada moment samotną matką bo rodze w czerwcu
Więc widać jednak się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Muszę zmienić mieszkanie na mniejsze starać się o dofinansowanie do czynszu,prądu,pisałam już do jednej fundacji która w trakcie zapewnia środki na wyprawkę a później na wiele rzeczy dla malucha.
Dalej dostanę rodzinne może pieniądze dla matki samotnie wychowującej dziecko,może uda mi się alimenty uzyskać.
Po roku wrócę do pracy dziecko do żłobka dla mnie aborcja nie była rozwiązaniem zresztą jak mnie facet zostawił to byłam prawie w 4 miesiącu ciąży więc dość wysoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Zresztą wyprawkę to już prawie całą mam,znajomi mi pomagają bo każdy ma dzieci i po nich mam mnóstwo rzeczy,a brat ma córkę prawie trzy lata ma i nie będę się musiała martwić o wiele materialnych rzeczy.
Oczywiście pieluchy mleko itd.też kosztuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Naprawdę aborcja to nie rozwiązanie wszystko da się pogodzić i wierzę,że mi się uda i innym kobietom które są w podobnej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to nie Tobie się uda, tylko innym podatnikom się uda, bo pieniadze na Twoje zasiłki nie biorą się z powietrza. Dostaniesz je od nnych podarników. Wyprawkę otrzymasz od znajomych. To ja bardzo przepraszam, co się TOBIE uda?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora