Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-03, 09:13   #23
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Dzięki [emoji846]
Do mnie dopisz,że będzie drugi syn. Damy mu na imię Grześ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oki, niedługo to ogarnę [emoji4]

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Mi można zmienić już wiek na 30, chcąc niechcąc [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie jak zechcesz [emoji2]

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w łóżku dostawałam szału, nie umiałam się ułożyć, jeszcze noce się ochłodziły i znowu potrzebuję kołdry, a combo kołdra + poducha ciążowa to jest dla mnie jakieś połączenie nie do przejścia Czuję się jak w jakiejś fortecy, leżę obudowana poduchami i mąż nie ma jak się do mnie przytulić, wczoraj mnie zapytał, kiedy skończymy walki o Wał Pomorski xD


Powodzenia! Najgorzej zacząć

Ja zaliczyłam rano Luxmed, trafiłam na fajnego lekarza, także jak coś, to mam już do kogo pójść. Wszystko jest okej, szyjka długa i mocna, te bóle brzucha to mogą być przepowiadacze albo maluch naciska główką. Mam się nie forsować, ale też nie leżeć jak kłoda. Prewencyjnie dostałam luteinę, żeby nic się za wcześnie nie zaczęło. Chociaż w sumie powoli by mogło, bo dzisiaj lekarz wymierzył małego na 2800 g [emoji28]

W ogóle to wchodzę do tej poczekalni, a tam... mój wujek
Wał pomorski [emoji23]

Kawał chłopa [emoji2]

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
W zeszły czwartek na wizycie moja gin go wyważyła na 2200. Niby jest margines błędu 400 g, także nie wydaje mi się, żeby Stasiek miał faktycznie 2800, chyba by nie przybrał 600 g w 5 dni... Myślę, że bardziej realny jest wynik wypośrodkowany, więc może ma z 2400. I tak duży byku xD


Dostałyście już wiadomość o darmowych pampkach z Rossmanna? Podobno koło 34. tygodnia przychodzi, ale ja wciąż nie dostałam tej z olejkiem na rozstępy, więc zastanawiam się, czy to w ogóle do mnie dojdzie, czy nie lepiej iść już do biedry po Dady i mieć spokojną głowę, jakbym miała jechać do szpitala.
Wziął się za robienie masy [emoji2]

Ja dostałam już z tydzień lub dwa tygodnie temu [emoji4] moja mama dostała np od razu paczkę pampersów do odbioru, a dzień czy dwa później wiadomość, że ma oliwkę do odbioru [emoji4]

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując