Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym pokryć nieudane rozjaśnianie...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 10:27   #8
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Czym pokryć nieudane rozjaśnianie...

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Wszystkie włosy są koloru żółto białego, odrostu nie ma, przesuszone rozjaśnianiem (aktualnym i wcześniejszym). Chcę wyrównać kolor do jasnego beżowego bądź złotego blondu. Zależy mi na tym by dowiedzieć się, czy istnieje jakaś mało inwazyjna farba, która ten kolor nada.

Czytałam o dia light loreala, farbę trzyma się tylko pięć minut i ma aktywator na poziomie 1,8%, do tego mnóstwo odcieni (i właśnie tutaj mam problem bo nie wiem jaką wybrać) ale też nie jestem przekonana, że to będzie właściwa decyzja...
Moglabys uzyc tonera - czy ta Dia Light czy Color Touch Welli na wodzie 1,8-2 proc na jakies 10-15 min ew nieco dluzej, w zaleznosci od potrzeb. 5 minut nic nie da, obawiam sie.

Ja mysle, ze wzielabym neutralny odcien z zerem lub z bezem po kropce, skoro zloty blond czy taki normalny cieply jest Ci ok. Przy ochladzaniu irysem bardzo jasnych pasm trzeba bardziej uwazac, by te biale nie zdazyly chwycic na siny odcien nim te zolte sie wyrownaja sie fioletem do calosci.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując