Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-06, 08:50   #37
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Byliśmy na Wielkanoc Wilno przeurocze [emoji7] a wczoraj wrocilismy z Gruzji [emoji4] na deser był Mińsk podczas długiej przesiadki - niesamowicie czyste i zadbane miasto, jestem w szoku [emoji7]

A Ty byłaś już we Lwowie? [emoji6] Też muszę się tam udać, tylko niech mi ktoś pożyczy urlopu i dolarów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

no tak w Gruzji i jak?? warto jechać? a co do Mińska to kiedyś widziałam jakiś program o tym mieście i właśnie obiega od naszych wyobrażeń że tam bida i syf z nyndzom



do Lwowa lecimy już w sobotę

też by mi się przydało jeszcze z miesiąc uropu mam do wydania 50Euro na wizzairze (zwroty z bookingu) i nie mam koncepcji gdzie lecieć i skąd urlop brać








Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Za wszystkie denka i zakupy



Jak majóweczka minęła?




Amyz jak ten Retinol z Ineky?

majóweczka minęła spokojnie na sprzątaniu


a ten Retinol całkiem ok ale nie zuważyłam jakichś przemian amyzka w blond Kim Kardashian a o to mi chodziło


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86783914]Treść usunięta[/QUOTE]


ja mam ostatnie na czerwiec a potem nic nie mam nie czuję się z tym dobrze
amyz jest offline Zgłoś do moderatora