Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odmowa seksu
Wątek: Odmowa seksu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 20:59   #8
GK1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 35
Dot.: Odmowa seksu

Przesadzasz. Powinnaś uprawiać z nim seks zawsze kiedy on ma na to ochotę. W innym wypadku powinien od Ciebie odejsc. W koncu związek bez seksu nie będzie dawał mu satysfakcji, a nie można zmuszac sie do związku w którym ktoś Ci odmawia zbliżenia które w końcu buduje relację. To znęcanie sie emocjonalne nad partnerem! Nie zostają zaspokojone jego potrzeby, gdybym miał mu dać radę kazałbym mu odejsć. Zreszta pewnie go już nie kochasz i zdradzasz na boku stąd brak chęci albo jesteś lesbijką. Na 100% lesbijką.

Może brzmie jak troll ale pisze tak celowo żeby wzbudzić zainteresowanie podobnymi postami które tu sie pojawiają od użytkowniczek które narzekaja na brak seksu od swojego partnera. Czyli kiedy on odmawia, albo nie może. ZAWSZE pojawią się posty takie jak mój które będą negowały zachowanie faceta, poniżały go, a historie będą pojawiać sie niestworzone. I te rady typu "musisz odejść, przestań sie meczyć"... Ja wiem że mój post gówno wniesie ale od jakiegoś czasu czytam te wasze wypociny i to mnie najbardziej w oczy kole.

Do czego zmierzam? Więcej wyrozumiałości dla partnerów, mniej analizowania i oczerniania, kreowania czarnych scenariuszy. A autorkę tematu najmocniej przepraszam, ten post nie ma nic wspólnego z Tobą Pozdrawiam.

Edytowane przez GK1991
Czas edycji: 2019-06-25 o 21:02
GK1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując