Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Marzec 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 17:06   #88
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!




Cześć! Ale super, że już macie taką gromadkę! Przyda nam się tu tak doświadczona mama


Hejka, witamy!


Ja zaś słyszałam, że opytmanie jest do 2,9, ale też to nie powiedziane, że lekko wyższe to powód do zmartwień. Akurat w tę stronę łatwo skorygować lekami! Najważniejsze, że idziesz do endo i będziesz pod jego kontrolą!

U mnie dziś test na teście kreska wskazująca ciążę była mocniejsza niż kreska kontrolna Wiem, że to dobry znak, bo świadczy o dużym stężeniu hCG, ale teraz się zastanawiam czy nie jestem w bardziej zaawansowanej ciąży niż mi się wydaje! Teoretycznie powinnam być 4tyg i 6 dni. Okaże się na wizycie, dopiero 24 lipca!
Co do objawów to bolące piersi na maxa, czasem zakręci mi się w głowie i mam lekką zgagę. Dwa razy mi się wydawało, że coś smakuje gorzko, ale nie wiem czy to prawdziwy objaw
Ja w pracy powiem najpóźniej jak się da, podejrzewam, że pod koniec października...
Co do bólu w podbrzuszu to miałam lekkie cały dzień kiedy powinnam dostać @, a potem jak ręką odjął.

EDYTUJĘ: właśnie zjadłam ananasa i jest mega gorzki!!!! to na pewno objaw, fuj
Po samej becie nie poznasz stopnia zaawansowania ciąży
W kolejnych tygodniach wyniki się na siebie nakładają pod koniec 5 tygodnia możesz już mieć betę ponad 1000 a testy pokazują chyba od 25

Dla osób zupełnie zielonych w sprawach ciążowych polecam blog Mama Ginekolog.

To co nas najbardziej teraz interesuje to usg wczesnej ciąży a ona bardzo przystępnie wszystko tłumaczy

https://mamaginekolog.pl/usg-wczesne...omment-page-2/

Jest tam też info o becie i od jakiego poziomu co widać na monitorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora