Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 09:19   #3852
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87336938]Mnie to wkurzało w CH, jak jeździłam z wózkiem (co się zdarzało na szczęście sporadycznie, ale bywało). Czasami musiałam przepuścić kilka wind, bo były pełne ludzi. I raczej kontuzje kolana nie były wyjaśnieniem, bo poza windą między każdym piętrem są schody ruchome. Oczywiście ktoś mógł poczuć się gorzej, no ale to jakaś epidemia musiała być Widuję czasami ludzi, którzy zjeżdżają z wózkami tymi schodami i dla m nie to wygląda ekstremalnie niebezpiecznie


Czasami jest tu wątek gwary/mowy śląskiej, jak ktoś ma ochotę, może spróbować:
https://dziennikzachodni.pl/quiz/722...mAWLhFnPYfmQvI [/QUOTE]

Wozek z dzieckiem to nic, ja dosc czesto widuje ludzi z marketowymi wozkami zapelnionymi po brzegi na schodach ruchomych, to dopiero musi byc niebezpieczne

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O dziwo 16/20, choć na Śląsku nigdy nie byłam. 99% zgadłam, bo kojarzę z niemieckiego albo wpadłam na to dzięki podpowiedziom, ale bez nich w życiu bym nie wiedziała, o co chodzi. Czy ludzie tak mówią na co dzień na Śląsku? Chyba bym tam nie wyrobiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez glownie zgadywalam, albo kojarzylam z niemieckiego, ale mialam 13/20.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora