Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-09, 13:55   #181
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wróć do poprzedniego szamponu który nie powodował łupieżu i do mycia codziennie. Widać taki system odpowiada Twojej skórze i warto się go trzymać. Wizyta u dermatologa raczej nie jest konieczna, po kilku myciach skóra powinna wrócić do normy. Ja bym podeszła do tego ze zdrowym rozsądkiem. Jak widzę o 7 rano człowieka przechodzącego szybkim krokiem przez park to uznaję że pewnie idzie do pracy. Nawet jak nie, to raczej zagrożenia żadnego w ten sposób nie stwarza. Owszem, znajdą się tacy którzy będą kombinować, ale w zdecydowanej ilości przypadków są się zauważyć że ktoś sobie po prostu spaceruje. Rozwiń na aukcji "szczegóły dostawy" i sprawdź jaki czas wysyłki deklaruje sprzedający. Allegro ostatnio wyciąga średnią z poprzednich wysyłek i terminy wysyłek podane na stronie produktu mogą się różnić od tych które określa sklep. Ty deklarujesz czas wysyłki, ale oprócz tego Allegro wyciąga średnią z poprzednich wysyłek tego produktu. Jeśli masz wystawioną tylko 1 sztukę to czas wysyłki będzie taki jak podasz. Za to jak sprzedajesz coś od dawna i jest to produkt na zamówienie np. z terminem realizacji 14 dni to wystarczy że czasem uda Ci się zrealizować zamówienie szybciej i już Allegro zmieni czas wysyłki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Allegro nie zmienia czasu wysyłki. W każdej aukcji ustawiam do 48 godzin i nawet jak wyśle o 1 dzień później (bo np.ktos kupi i zapłaci w piątek wieczorem z dostawą przez pocztę) to nic mi się samo nie zmienia. Allegro za to samo ustawia czas dostawy w oparciu o deklarację przewoźników.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora