Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-01, 22:34   #1455
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hej dziewczyny!
Chcialam odpisac na Wasze posty po kolei, ale brakuje czasu okropnie. Pani R, zaskoczylas mnie info o pozaze na stacji londynskiego metra, nawet nie wiedzialam. Ostatnio zauwazylam zwiekszona liczebnosc policji na stacjach, nawet z karabinami. Z drugiej strony wlasnie mamy Wimbledon, za chwile polfinaly i final Euro na Wembley plus mnostwo protestow przeciw wlasciwie wszystkiemu, wiec nie powinno to dziwic. Cinde, tak jak napisalas Its coooooming homeeeee. Tak jak i w Polsce, Anglicy maja beef z Niemcami, do tego stopnia, ze oficjalnie zakazano spiewania pewnej piosenki na stadionie pod grozba dozywotniego zakazu wejscia. Chodzilo o kolysanke (!) z czasow wojny, ktora oczywiscie na te okazje trzeba odgrzebac.

Nowej pracy jeszcze nie zaczelam, mam 2 miesieczne wypowiedzenie i nie widze wielkiego entuzjazmu ze strony szefa, kiedy napomykam o wczesniejszej dacie.

Kamlisa, mignela mi Twoja turkusowa sukienka i Ty w niej, bardzo fajny wakacyjny look. W kwestii finansow nie pomoge, bo funkcjonujemy w roznych walutach i systemach, ale moze jakos sie uda dokupic kolejna kiecke

Gosiu przykro bardzo, ze kotek sie jednak nie pojawil. Bylam pewna, ze za kilka dni wroci. Taka niepewnosc jest najgorsza, bardzo wspolczuje i przytulam.

Cinde, straszna historia z kociakami. Dobrze zrobilas, ze je wzielas. Nigdy nie widzialam larw na zwierzakach, az mi wlosy deba stanely. Trzymam mocno kciuki, zeby maluchy daly rade. Dziwi mnie postawa organizacji, przeciez kociaki juz sa na swiecie, to czemu nie sprobowac chociaz im pomoc? I spoznione, ale szczere, wszystkiego najlepszego!

Kasztanka, w sumie niezle sie ulozylo z tym urlopem. Dopoki placa mozna siedziec i siedziec.

Pani R, witamy wsrod kotow. Karton jest absolutnie niezbedny w zyciu kota. U mnie hitem jest wersja wertykalna, Baby siedzi na nim jak kapitan na statku. Mialam go wyniesc na strych, ale kapitan nie pozwala.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora