Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-02, 18:36   #1470
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde bardzo mi przykro, nie mogę mówić za Ciebie, ale… nie, raczej nikogo taka sytuacja nie zasmuca na całe życie, nawet jeśli jest się bardzo wrażliwą osobą.
Maluchy przy robaczycy nie miały żadnych szans, ot życie Smutek przejdzie choć rozumiem, że jest Ci teraz ciężko Zrób dla siebie coś miłego w ten weekend. A może… może zdecydujesz się na adopcję jakiegoś małego szkraba jeśli Twoja kotka zareagowała zupełnie neutralnie na maluchy? Wniósłby na pewno sporo radości do domu.

Sand tak, tez ich tak czasem określam a moja matka jest tym typem. Więdnę w oczach przy jej obecności i zaraz boli mnie głowa. Dostałam drugiego agresywnego maila o tym, że jestem kłamliwą oszustką, zwieńczonego rozbrajającym „Nie pozdrawiam”. Brr, niechcialabym mieć na co dzień z kimś takim do czynienia… A ja cały czas per Szanowna Pani i tłumaczyłam jak krowie na rowie. No ale jak nie pozdrawia to może już nie będzie mnie zaszczycała wiadomościami [emoji849] Dopisała sobie kobita brak szacunku do jej osoby bo nie wysłałam rzeczy w ciągu 24h [emoji1782]

Wyprałam marynarki i zobaczę co wyjmę z pralki… jak ich nie ogarnę, to oddam do prasowania.

Drink to bardzo dobry tor! Chyba sama skoczę po coś do sklepu. Latem jakoś więcej się chce pic. Zimą jestem kaktus. Nawet lody zaczęłam znowu jeść, ale od lat smakuje mi wyłącznie McFlurry Lion z MaCa. Wszelkie rzemieślnicze itp są za słodkie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora