Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-13, 09:39   #922
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86492715]Wiecie co, w nocy włączyłem sobie TV, bo spać nie mogłem, paczam "co za tydzień", bo coś o perfumach mówią, oglądam oglądam, z tu kutfa reklama sklepu z penami, w dodatku zachwalają ten szit "znani jutjuberzy" (tą litylmonster znam z jakiejś reklamy sieci komórkowej). Tak się zastanawiam, jakim cudem taki sklep działa legalnie (przecież to jest jawny handel podróbami i własnością intelektualną), reklamuje się w TV (bo to jest reklama, puszczają tam takie byle co) i promują to niby znani młodzi ludzie, zapewne mało ogarnięci (byle kaska się zgadzała).
I tak się zastanawiam, czy tylko mnie takie coś bulwersuje? Czy może jestem nienormalny albo przewrażliwiony, przecież nikomu krzywda się nie dzieje, od podróbek nikt nie umarł. Dla mnie to wprost żenada.
[/QUOTE]
Nie jesteś nienormalny, widziałeś w grupach perfumowych jakie zdanie na ten temat mają inni ludzie pasjonujący się naszą dziedziną, chyba nie znalazła się osoba broniąca tego procederu (albo szybko wylatywała z grupy).

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie testowałam, dziękuję
Dodam jeszcze, że to jeden z trwalszych Malone

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-02-13 o 09:42
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując