Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-10, 08:43   #3044
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
U mnie Kamilka tez chętnie idzie do przedszkola mam nadzieje, że juz tak zostanie wreszcie dziś dumnie szła zaniosła paste szczotkę, kubek i beda myć ząbki
Ania też sie rwie to przedszkola musze ją na siłę z sali wyciągać jak odprowadzam Kamilkę ale niestety tutaj takich małych nie przyjmują a żłobka u nas nie ma

Fajnie, ze Kamilka polubila sie z przedszkolem


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
haha...
mnie osobiście torebka nie pociąga, a stylu mojej mamy nie przejęłam ... generalnie jak na mój gust jest trochę staroświecka... ale z drugiej strony teraz wszystko wraca

i jakby nie bylo to jednak ty byś ja nosiła i tobie musi się podobac


to zbieraj na koszty przesyłki ... no chyba ze jak będę w Europie to zahacze o BS

Na razie temat torebki poszedl w zapomnienie, bo nie moge nigdzie znalezc fajnych promocji a poza tym zachorowalam na nowa lokowke do wlosow

Oooo, wybierasz sie w odwiedziny do Eu??

A Rita chyba niedawno zaczela przygode ze zlobkiem? Poczatki sa czasami takie-sobie...pamietam, jak bylo u nas...


Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
słuchajcie potrzebuje pilnie pomocy przy napisaniu aneksu do umowy przedwstępnej do kupienia mieszkania czy któraś mogłaby pomóc?Boję się żeby baba nas nie oszukała bo jakaś ona nie halo

I jak tam, udalo ci sie zalatwic ten aneks?



Witam

ale ten czas leci...juz prawie polowa wrzesnia...



Chcialam Was prosic o kciuki
Za sprawe, o ktorej wole jeszcze teraz nie pisac, zeby nie zapeszyc, ale napisze tak w polowie pazdziernika jak bedzie wszystko wiadomo... Z gory dziekuje





__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując