Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Iwostin Solecrin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-11, 15:51   #583
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Iwostin Solecrin

Proszę o odpowiedź, bo teraz sprawdzam skład i chyba sie zmienił ten spf +50: czy on jest stabilny czy to, że zaraz po wodzie jest ethyl methoxycinnamate czyli filtr przenikający? to wg tego blogu: http://www.srokao.pl/2012/04/filtry-...i-analiza.html

jestem laikiem, nie znam się, nie bijcie z tego co pamiętam, to on był stabilny a teraz zgłupiałam i już nie jest?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Iwostin Solecrin spf +50:
aqua, ethyl methoxycinnamate, c12-15 alkyl bednzoate, izopropyl palmitate, titanium dioxide (nan0), caprylic/ capric triglyceride, glycerin, ethoxtdiglycol, methylene bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, hydrogenated polydecene, hydrogenated polydecene, hydroxystearic acid, pvp/eicosene copolymer, glyceryl stearatecetearyl alkohol, aluminium starch octenylsuccinate, laminaria ochroleuca extract, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloydimethyltaurate copolymer, squalane, polysorbate 60, hydrogenated stearyl olive oil esters, tocopheryl acetate, decyl glucoside, xanthan gum, phenylpropanol, propylene glycol, methylisothiazolinone, acrylates/c10-30 alkyl acrylate cross-polymer, triethanolamine, disodium edta, peg-8, tocopherol, ascorbic acid, ascorbyl palmitate, citric acid.

uff, to najnowszy skład, bedę dźwięczna za odpowiedź

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Dodam tylko, że skład stąd
jest chyba nieaaktualny już, bo sprawdziłam z nowym, dzisiaj kupionym przepisałam powyzej.
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2013-05-11 o 15:51 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując