Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-01, 17:41   #82
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hej, hej!

Coś mi się wydaje, że jedyną osobą na tym wątku znającą jakieś magiczne sposoby na pielęgnację wełnianych sweterków jest Cat, która non stop wyłapuje jakieś perełki w TK Maxx'ie. Pytanie tylko, gdzie się podziewa nasza Cat?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Zaczynam niecierpliwie wyglądać Mikołajek.
Zażyczyłam sobie książkę Tajemna historia, ale że w międzyczasie skończyłam inną, to musiałam zacząć czytać coś, co akurat miałam na półce (nie lubię nie czytać nic -- książka musi być, nawet głupia). No ale muszę jakoś przetrwać te 6 dni
Ja też, ja też! Zawsze mam przy sobie jakąś książkę, ba, powiem więcej - jeśli aktualnie czytana przeze mnie książka dobiega końca, to zdarza mi się nawet mieć jedną w zapasie

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cieszę się, że ominęły mnie takie gorączkowe przygotowania do ślubu. Nie do końca rozumiem, dlaczego ludzie sobie sami to robią, a potem na ślubie i weselu ledwo się trzymają na nogach ze zmęczenia.
Też jest to dla mnie niezrozumiałe, podobnie jak organizowanie ślubu i wesela kosztem kredytów i innych pożyczek, które potem spłaca się z otrzymanych kopert weselnych.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
marzą mi się dwie paletki cieni do powiek z Urban Decay, ale to nic pilnego. Poza tym mam na liście serum z kwasem migdałowym z Norel oraz myślę o serum antyoksydacyjnym z John Masters (na razie cena mnie odstrasza). I jeszcze trochę takich drobnostek do makijażu, m.in. pomadki - mam dwie które rozważam. I szukam nowego dobrego kremu na dzień - Sylveco ostatnio jest dla mnie za słaby.
A co jest na twojej liście?
Z ubrań na mojej wish-liście na pewno jest jeansowa spódniczka o trapezowym kroju, długi, szary kardigan i porządne jeansy, a z kosmetyków to w zasadzie na ten moment nie potrzebuję aż tak wiele. Powoli kończy mi się krem do twarzy, więc może wezmę coś z Sylveco z serii Vianek albo może w końcu przetestuję serię Eternal Gold z Organique - pożyjemy, zobaczymy

Pink, jeśli krem z Sylveco wydaje Ci się za lekki, może spróbujesz go nieco podrasować dodając jakiś olejek? Ja tak ostatnio zaczęłam "tuningować" krem z Make Me Bio i na noc dodaję do niego trochę olejku ze słodkich migdałów. Kiedyś do kremów dodawałam też trochę żelu hialuronowego i efekt był dla mnie zadowalający.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Dzięki Sukienka jest rzeczywiście bardzo fajna - świetnie leży, z czego się cieszę ogromnie. Poza tym można ją różnie wystylizować np. bardziej spokojnie do pracy z białą koszulą czy golfem albo na wieczór z jakąś fajną fantazyjna bluzką. Tylko ona jest dość krótka, ale na szczęście u mnie w pracy nie ma ścisłego dress codu więc nikt się nie obrazi jak przyjdę w takiej długości
Jak tak Ciebie czytam Pink, to wydaje mi się, że mamy bardzo podobny styl ubierania się, zarówno do pracy, jak i na co dzień
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując