Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-09, 06:40   #357
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Cześć mamusie

Michalina, biedny Twój synek daj znać, czy altacet zadziałał

Fortuna, dobrze, że trafiliście do fizjoterapeuty, teraz już będzie z górki. Trzymamy kciuki i życzymy dużo cierpliwości

Lęk separacyjny u nas raz jest, a raz nie ma, chociaż ja mam wrażenie, że to się przede wszystkim o nudę rozbija.

Ja kaszek nie daję, bo młody nie otwiera dzioba na łyżeczkę, tylko mi ją wyrywa i wsadza sobie do buzi drugim końcem dzisiaj na obiad dostał kaszę gryczaną, dynię i pietruszkę korzeń. Z kaszy zrobił sobie instalację artystyczną. Fajnie było patrzeć jak oswaja się z pietruszką - najpierw liznął i się skrzywil, próbował coraz śmielej, a na końcu wpakował cały kawałek do buzi i śmiał się do rozpuku chyba mamy drugą górną jedynkę

Patryk też się na mnie wspina jak z nim leżę. Ręce na mnie, dupka do góry i nogi na stopy albo na kolana, jak mu wypadnie. Trzy razy machnie i już jest za mną

W sumie w ciąży dwa razy poszłam do kasy bez kolejki w rossmannie, bo mnie pani kasjerka wywołała. W laboratorium czasami prosiłam żeby mnie przepuścili jak się spieszyłam do pracy rano, a tak to nie. Teraz mi ustępują miejsca w tramwaju jak z młodym w nosidle jadę, bardzo to miłe. No i on wie jak się w towarzystwie zachować, uśmiecha się i czaruje

My do tej pory zaszczepiliśmy tylko wzw i gruźlicę w szpitalu plus trzy dawki 6w1, na rotawirusy się spóźniliśmy, bo Patryk chorował. Planujemy jeszcze pneumokoki i meningokoki koło roku, tylko tak chcemy wycelować, żeby się z mmr nie pokryło. Mnie dzisiaj mama straszyła, że przez tą mmr dzieci mają cukrzycę. To ciekawe skąd moje roczniki ją wzięły, skoro nas na to nikt nie szczepił.

Annamari, super, że biodra w porządku


Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
U nas też nie było tych dodatkowych szczepionek. Nawet ze zrobieniem tych podstawowych był problem bo się poprzesuwały a nie chciałam dziecku jednorazowo fundować jednorazowo dodatkowego obciążenia w postaci dodatkowych szczepień. Jakoś mi się to nie widziało. Człowiek obawia się o to żeby te podstawowe szczepionki nie zaszkodziły a co dopiero dodać jeszcze 3 dodatkowe szczepionki jednorazowo.
Pytałam ostatnio pielęgniarki o pneumokoki i meningokokii to powiedziała że teraz to dopiero żeby po ukończeniu roku zrobić ostatnią dawkę.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując