Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-30, 04:34   #89
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ogólnie typowo ślubna z salonu nie wchodzi w grę. Nie wydam 2 tysięcy na suknie, którą będę miala na sobie 20minut, bo wesela żadnego nie robię, tylko zapraszam kilka osób na obiad do restauracji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też bierzemy cywilny i też nie robimy wesela, poza obiadem w restauracji.

Mimo wszystko będę miała sukienkę w kolorze kremowym, czyli złamana biel ( w szyciu: długość 3/4, dopasowana góra. odcięta z krótkim rękawkiem, dół rozszerzany z wielu wartstw cieniutkiego szyfonu, malutkie jedwabne kwiatki na rozpuszczonych włosach i bukiet na zamówienie w łapach). Sukienka do ponownego wykorzystania na uroczyste, letnie okazje. A nawet gdyby nie to koszt materiałów plus szycia mieści się w granicach rozsądku. Ja bym Ci radziła nie sugerowac się tym, co się nosi a uszyć sobie według własnego widzimisię. Nie wiem, gdzie mieszkasz ale gdybyś była z okolic Trójmiasta dam Ci namiary na sklep z tego typu materiałami i namiary na szycie. Koszt mojej sukienki, wraz z szyciem wyniesie około 800 zł, projekt mój. Byłoby taniej, ale dostać cieniutki, miękko sie układający, prawie przezroczysty szyfon to był wyczyn, gdyż typowe szyfony się do projektu średnio nadawały. W Gdańsku jest taki sklep z ekskluzywnymi materiałami- sprowadzą Ci jaki chcesz. Przypuszczam jednak, że nawet z normalnego szyfonu dałoby się to zrobić po modyfikacjach, no ale ja się akurat uparłam.

Jeżeli lubisz styl klasyczny- możesz uszyć sobie klasyczny kostium w stylu Jacqueline Kennedy. Fantastycznie to wygląda. Nie mój styl, ale w takim brała cywilny moja koleżanka.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując