Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-24, 14:52   #3648
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Enilis super wiadomość, że jednak to fałszywy alarm i możecie wyjść do domu [emoji4]

Panna Felicjanna nie miał mały żadnego odczynu poszczepiennego? Moja miała opuchnięte i czerwone udo... Miałam podobne uczucia przy seksie po porodzie 🤣 ale też dopiero z 3 razy był zanim człowiek się odwazyl i znalazł czas to trochę zeszło [emoji6]

Ja to codziennie z rana muszę się ogarnąć chcąc niechcąc, bo woze córkę do szkoły i tam mnie ludzie widzą, więc chociaż włosy, krem bb, tusz do rzęs i jakieś normalne ubranie muszę włożyć. A jak siedzę w domu to wyglądam tak jak my wszystkie [emoji38] No cóż... odhowamy dzieci to będziemy się stroic [emoji6]

Po kontroli bioderek mieszane uczucia. Stwierdził, że ani lepiej ani gorzej czyli bez zmian. Kolejna kontrola za miesiąc. Mam dalej robić to co robie i tylko nie nakładać małej za często leginsow bo ją za mocno obciskaja, w domu raczej lepiej pajac lub gole nogi. Stwierdził, że po 12tż będzie już jasne czy to fizjologiczna sprawa z tymi biodrami czy już patologiczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora