Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-29, 13:59   #4328
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tak, są w Auchan, Jaśmin i w takich drogeriach najzwyklejszych, widziałam też w Hermesie, coś jak Lewiatan, Odido. Są w Makro i Selgrisie.
Z blaszki napewno puści, trzeba odstawić, otworzyć okno, bo to trochę podśmierdują. A potem gąbka i jechane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Tarka do stóp Cudo L'biotica, do kupienia w Hebe i online. Cena wysoka 30 zł, ale warta swojej ceny. Ściera mega gruba skórę, wszelkie nagnioty wieloletnie, których nic nie ruszało. Ładnie aż do różowego naskórka. Jak ktoś ma stopy mniej słoniowe, to nie polecam, bo nie będzie efektu WOW.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Oślinilam się na takie cukinie piklowe🤤🤤🤤🤤🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki! Próbowałam raz czyszczenia wodą amoniakalną i na pewno nic nie będzie śmierdzieć aż tak bardzo jak wtedy [emoji6]
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Na pewno jest w Kauflandzie i intermarche

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję!
Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No właśnie próbowałam go solo jako dodatek do sushi jedno i drugie mi nie smakowało a w chińszczyźnie tak jak piszecie pewnie był ale dla mnie w tej jednej chińskiej „restauracji” wszystkie sosy na jedno kopyto są i takie same praktycznie - wiec nie wyczułam go pewnie [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja dodaję sos sojowy do różnych potraw, zazwyczaj jak nie wiem czego mi brakuje w smaku danej potrawy to trochę dodaję i wtedy już jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując