Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 08:12   #11
dzoenn19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Koronowo
Wiadomości: 43
GG do dzoenn19
Dot.: Moja walka o czystą skórę! Do dzieła! :)

Hej dziewczyny!

Dziś rano obudziłam się w paskudnym nastroju - nie pamiętam czy wstałam lewą czy prawą nogą - ale miałam chęć mordu

Postanowiłam więc wziąć odprężającą kąpiel - ale jak zajrzałam do kosmetyczki i zobaczyłam, że nie mam w niej mojego ukochanego toniku do twarzy to się totalnie załamałam i odechciało mi sie pluskania....!! Nie dość, że wkurzona to jeszcze z pryszczami?? o nie...!!

no i mój facet zapytał mnie czemu jestem dziś taka zła - no to ja mu wszystko napisalam co i jak a on ....

.... zjawił się u mnie 15 minut poźniej z nową buteleczka oczywiscie nie chodzi o to ze ja nie moglabym sobie sama kupic czy cos - ale o 7 rano dostac gdzies to naprawde sztuka - ale moj facet jest cudowny z podziemi wyciagnie ale znajdzie!!! Kocham Cie skarbie

No to skoro ranek zaczal sie tak milym akcentem :P słow kilka o tym tajemniczym toniku

Under Twenty - Never Ever! Delicate Formula - Tonik oczyszczający- Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris



Tonik przeznaczony jest do cery: MIESZANEJ

Zawiera wyciąg z pomarańczy oraz ekstrakty owocowe, dzięki którym odświeża i pielęgnuje cerę,zapewnia świeży i matowy wygląd skóry oraz redukuje niedoskonałości.

EFEKT DZIAŁANIA ???

Optymalnie świeża skóra o matowym wyglądzie!!

Toniku używam po umyciu twarzy żelem z tej samej serii (swoją drogą też jest cudowny ale o nim więcej jutro ). Twarz po przetarciu jest matowa i idealnie czysta. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Używam go 2-3 razy dziennie.

Jest zapakowany w plastikową buteleczkę o błękitnym kolorze, która kojarzy mi się z czystością, świeżością i morską bryzą - jego pojemność to 200 ml. Tonik ma ładny, cytrusowy zapach. Jest naprawdę bardzo skuteczny i nie wysusza skóry. Nie wyskakują mi żadne krostki, ani wypryski.

Tyle ile mogę powiedzieć : POLECAM !!



wiosna tuż tuż

pozdrawiam

Edytowane przez dzoenn19
Czas edycji: 2009-02-24 o 19:31
dzoenn19 jest offline Zgłoś do moderatora