Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Love Island Polska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 20:50   #69
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak dla mnie w miarę normalną laską to jest tam tylko Monika nie klei się tak i nie narzuca i spodobało mi się jak powiedział że jak damian bzyknie Mariettę i przyjdzie do niej to nie będzie miał czego szukać.
Też oglądam i nawet muszę przyznać że wciągające, niby niewiele się dzieje a jednak ciekawa jestem co będzie dalej [emoji3] Co do Moniki to na początku miałam o niej złe zadanie, taka pusta księżniczka a z czasem nabrałam do niej szacunku, ma swoje zasady dziewczyna, szanuje się, zobaczymy jak będzie dalej. Pannica Śledź bardzo mi działała na nerwy a teraz mnie bawi, taka głupiutka gąska, lepiej żeby została bo bez niej bedzie nudno. Marietta za bardzo się klei, faceci lubią zdobywać a ona taka przylepa osaczająca, i te zdrobnienia jak u małej dziewczynki, brrr [emoji13]. Sylwia z jej figurą tancerki dostała się po znajomości ale czy jest jej to potrzebne? Być wybieraną na końcu, najmniej atrakcyjną i to na oczach widzów, może żałować tego udziału, chyba że wejdzie facet któremu naprawdę wpadnie w oko [emoji848]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując