Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-04, 11:55   #3983
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Mi w Macu powiedzieli, że mimo iż kasa ściągnięta została z konta to musze poczekać na kartę. Zapewne każda ekspedientka powie inaczej :/ Nie mam siły się z nimi kłócić. W lutym dostanę paletę z USA i sądzę, że zrobię ją z kilku kolorów. O wiele taniej wychodzi paleta ze Stanów, bo wczoraj policzyłam i wyszło 36 funtów mniej= 4 cienie

Kamil, kiedy dokładnie będziesz w LDN? Bo może bym się wybrała wtedy do pro. Nie wytrzymam nie kupując cieni do tego czasu, bo jestem out of stock, a wtedy robię się nieobliczalna.
moim zdaniem znizke powinnaś mieć, liczą rok od momentu zapłacenia, a nie od dostania karty - nie wiem czy miałaś juz kartę czy nie, z tego co rozumiem załatwiałaś to prze net, ale masz jakiś wydruk, potwierdzenie ? to myk z nim do salonu albo zadzwoń do Kanady i niech oni się martwią - wiesz 35% to naprawde sporo.

tak jak pisałem ja pierwszego roku kart nie dostałem wogóle, w salonie dostałem tylko tymczasową ważną miesiąc (na szczęsćie zachowałem paragon za zapłaconą składkę) i robiłem zakupy przez cały rok na tą tymczasową - nie ma zmiłuj, jak zapłaciłem to chce mieć zniżkę w kazdym punkcie dyskusja nie trwała dłuzej niz 3 minuty, zawsze jak mówiłem to dzwońcie do Kanady i odkręcajcie sprawe to dawali spokój

W lądku bedę 18-20 stycznia, czyli za dwa tygodnie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora