Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem co chcę robić w życiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-07, 22:36   #3
expander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 33
Dot.: Nie wiem co chcę robić w życiu

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Mam znajomą, która tak jak Ty pod presją rodziny rozpoczęła studia na politechnice. Na którymś roku okazało się, ze nie zaliczyła warunku i skreslili ja z listy studentów. Zaczęła więc drugi kierunek, wybrany (a jakże!) pod presją rodziny. Znowu nie skończyła. Dopiero za trzecim razem postawiła się i poszła na studia, o których zawsze marzyła. Po 9 latach udało jej się skończyć to co chciała. Więc Ty nie trać czasu na coś co Cię nie interesuje, tylko odważ się i postaw na swoim.
Skoro lubisz matematykę to może spróbuj z informatyką. Po tych studiach możesz pracować wszedzie no i jest to dosyć przyszlosciowy zawód.


Dziękuję za odpowiedź, trochę mnie pocieszyła Jednak bardzo trudno jest mi postawić na swoim zwłaszcza, że mój chłopak np. zaczyna pracować, zarabiać pierwsze poważne pieniądze i powoli myśleć np. o całkowitym usamodzielnianiu się, a ja nie chcę być z tyłu i być przez niego utrzymywana, przez to że zdecyduję się rzucić studia i zacząć wszystko od nowa. I tak czuję się już jakbym rozwojem odstawała od reszty, bo wszyscy już wiedzą co mają robić a tylko ja nie, jak dziecko w podstawówce.


Ps. Informatykę właśnie studiuję
expander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując