Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem co chcę robić w życiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-08, 14:51   #14
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie wiem co chcę robić w życiu

klasyk gatunku, sesja się zbliża, na horyzoncie ciemna dupa i kombinowanie jak się rozgrzeszyć gdy uwalisz.
Trudno Cię w 100% winic, jesteś młoda i rodzice wszystko podstawili Ci pod nos.
Na rzucenie studiów których nie znosisz miałaś ponad 2 lata, konczysz 5 semestr.
Cytat:
Przedmiotów kierunkowych w ogóle się nie uczę i wpędza mnie to w poczucie winy, no bo właściwie powinnam, ale to mnie nie interesuje i nigdy w życiu nie interesowało.
to, że w ogóle się nie przykładasz do tego na co rodzice Ci daja kasę tylko się opieprzasz bez pomysłu na siebie to już Twoja zasługa.
Cytat:
Druga sprawa.. nie do końca wiem na co miałabym zmienić te studia.. i to mnie najbardziej w tym wszystkim przeraża.
tak samo i to.
matematyka nie, bo są nudne twierdzenia.
korporacja nie. sklep nie bo jesteś ambitna. pojęłaś co znaczy praca. języki nie bo mama skrytykowała. zawodu typu cukiernik pewnie nie masz bo pewnie jesteś po ogólniaku. jakieś pasje typu rękodzieło, sztuka, masz? w ogóle coś umiesz?

to nic złego, że w wieku 22 lat nie wiesz co chcesz robić ale gorzej, że wiesz, czego nie chcesz a i tak w to brniesz. Jest Ci przykro, że znajomi nie mają takich rozkmin ale nic nie robisz w kierunku tego aby brnąć do przodu po swojemu. czekasz aż ktoś to zrobi za Ciebie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-01-08 o 14:53
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując