Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-08, 16:33   #38
kosmita85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Odwołane spotkanie po wcześniejszych udanych kilku randkach - co o tym sądzić?

Wracam do tematu, ponieważ próbowałem nawiązać ponowny kontakt z dziewczyną. Wczoraj wysłałem jej wiadomość sms, ale bez odpowiedzi. Jednak chyba miałem racje z tym, że ta wymówka z zostaniem dłużej w pracy była nie prawdziwa.

Mam teraz pytanie do was dziewczyny czy w takiej sytuacji próbować jeszcze się do niej odezwać czy dać sobie spokój?

Bardzo nie rozumiem tego urwanego kontaktu, ponieważ poprzednie spotkania przebiegały pomyślnie.

Na prawdę zrozumiałbym jakby mi chociaż odpisała, że nie jest zainteresowana dalszą znajomością, a nie zostawia po sobie kompletną ciszę. Jak dla mnie to wyraz braku szacunku w kierunku drugiej osoby.

Czy wy też czasami zostawiacie po sobie taką ciszę? Mnie gdyby nie interesowała jakaś dziewczyna to po prostu bym o tym jej powiedział, a nie wcale się nie odzywał.
kosmita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując